NT AUTO s.r.o. - Váš partner na cestách ...

Dovoz starších vozů

Pokud chcete dovézt ojetý vůz, tak nám opět stačí jako prvotní kontakt poslat e-mail   s Vaším požadavkem na typ auta s vybranou výbavou a my Vám co nejdříve zašleme aktuální nabídku.
Pak už nám jen stačí najít ten správný a zkusit do zahraničí zavolat a vůz zarezervovat, pokud je ještě k mání. Mnohokrát je ještě inzerát na internetu, přesto že je již neplatný. Někdy je již rezervován a nebo je komunikace s prodejcem nulová – neví zda má servisní knížku, je nehavarovaný atd.
A pak jen stačí pro vůz dojet Někdy je to dálka, když jedeme několik stovek kilometrů, ale na to jsme zvyklí. Na místě vůz prohlédneme a zjistíme jeho celkový technický stav. Je na našem profesionálním zvážení, zda je to ten pravý vůz pro Vás. A co je pro Vás důležité? Když vůz nestojí za nic, tak jej samozřejmě necháme na místě a seženeme jiný.
Pokud je potřeba, uděláme základní servis vozu – brzdové destičky, oleje, filtry, svíčky,… a vyrážíme na stanici technické kontroly. Pak už jen vůz přihlásíme na městském úřadě. Dále vyčistíme interiér i exteriér a vše je připraveno na předání Vám.
Obvykle vůz předáváme do dvou dnů od dovozu, oproti všem ostatním úřadům v ČR máme český TP téměř ihned.


© 2016 NT AUTO s.r.o.