O firmě

Protože jsem se téměř vždy zabýval něčím, co mělo alespoň dvě kola a nemuselo se šlapat, a navíc to jen trochu vonělo spáleným benzinem, neměl jsem příliš daleko od rozhodnutí, abych se věnoval této činnosti na plný úvazek. K tomu všemu přispěla i poptávka po kvalitních vozidlech ze zahraničí, má dobrá němčina slovem i písmem a ještě mnoho dalšího, ale především zájem o perfektně odvedenou službu zákazníkům včetně kvalitního a cenově bezkonkurenčního servisu. A to vše mě baví, proto si nedovolím něco ošidit…
Proto jsme společně s manželkou založili firmu NT AUTO s.r.o., která má za prvořadý úkol zajistit dle požadavků zákazníka vozidlo v určené výbavě, v co nejlepším technickém a optickém stavu a za předem jasných finančních podmínek. Předem je jasné stáří vozu, výbava, počet km, kompletní cena včetně zajištění STK, Emisí a schválení vozu do silničního provozu na příslušném Městském úřadě.
Jednoduché? Někomu se může zdát, že je to velmi prosté, ale opak je pravdou. Na důkaz toho se podívejte ZDE. A díky nám si s takovými problémy nemusíte lámat hlavu.
Reference? Vozy od nás jsou k vidění po celé ČR a stačí se jen zeptat majitele jak je s vozem a s našimi službami spokojen.


© 2016 NT AUTO s.r.o.